No Widgets found in the Sidebar

Firmy, które potrzebują tymczasowych pomieszczeń mieszkalnych dla swoich pracowników, mogą w tym celu wykorzystać pawilony z płyty warstwowej.

Są to pawilony, które można łatwo konfigurować, producent może dostarczyć różne modele, o różnej wielkości. Dobierzemy także okna, drzwi, kolorystykę. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki na miejscu wykonywania prac. Będą to także pawilony służące jako pomieszczenia socjalne, garaże, pomieszczenia magazynowe.

Kontenery dla pracowników z łazienką i aneksem kuchennym

Całoroczne kontenery pracownicze

Pawilony mieszkalne są budynkami całorocznymi, możemy wybrać różne typy ocieplenia, płyta warstwowa może posiadać wkład styropianowy, stosowany jest także poliuretan czy też wełna mineralna. Dzięki temu zapewniamy odpowiednią izolację, przez co domy mieszkalne z płyty warstwowej mogą być wykorzystywane przez cały rok. Dodatkowo stosowane jest ogrzewanie elektryczne lub też gazowe, producent może wyposażyć pawilony w różnego rodzaju systemy podgrzewania wody, bojler. W pawilonie mieszkalnym znajdzie się prysznic, zlew, aneks kuchenny z płytą grzewczą. Dlatego też są to bardzo wygodne kontenery mieszkalne, które można łatwo przystosować do indywidualnych wymagań.

Oprócz funkcji mieszkalnej pawilony mogą pełnić także rolę handlową czy usługową, bardzo poszukiwaną zaletą, jaką posiadają kontenery, jest możliwość ustawienia ich w różnych lokalizacjach. Nie wymagają one pozwolenia na budowę, wystarczy odpowiednio wypoziomować teren. Firmy, które poszukują lokalizacji w dobrym miejscu, w centrum miasta, dzięki temu mogą wynająć niedużą działkę, umiejscowić na niej kontener. Często w kontenerach tego typu prowadzone są punkty gastronomiczne, przykładowo sprzedaż lodów w okresie letnim. Często pawilony widujemy w miastach turystycznych, nad morzem czy też w górach.

Więcej na temat kontenerów pracowniczych przeczytamy na stronie https://epawilony.pl/kontenery-pracownicze, możliwe jest dobranie różnych konfiguracji, metrażu. Firma, która dostarcza kontenery, przywozi je na miejsce do klienta, przygotowane są z prefabrykatów, dzięki czemu złożenie na miejscu zajmuje niewiele czasu. Możemy także łatwo je rozłożyć na części, przewieźć w inne miejsce, dostępne są pawilony o różnej wielkości okien, możemy wstawić także podwójne drzwi, dach prosty lub też spadzisty.