No Widgets found in the Sidebar

Czy wiesz, że badanie prowadzone w okresie od maja do sierpnia ubiegłego roku wykazało, iż 77% Polek i Polaków uwielbia dostawać prezenty? Okazuje się też, że panowie wolą nimi kogoś obdarowywać, a kobiety wolą otrzymywać podarki. Okazji do wręczania prezentów w ciągu roku jest sporo. Grupa badawcza osób ze wspomnianego wcześniej badania zgodnie stwierdziła, że najczęściej kupują coś swoim bliskim z okazji Bożego Narodzenia. Na kolejnych miejscach były: urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Okazja wybrana, prezent kupiony. Tylko jak to teraz wręczyć? Zawinąć w papier pakowy? Zapakować do ozdobnej torebki?

Papier pakowy, torba, folia…?

Któż z nas nie ma w domu szuflady ze wstążkami, tasiemkami, torebkami czy papierami pakowymi, niech pierwszy rzuci kamieniem. Dla wielu osób pakowanie prezentów to odprężający rytuał, który sprawia im tak wiele frajdy jak kupowanie drobiazgów. Są też tacy, którzy uważają się za zagorzałych wrogów pakowania. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najskromniejszy prezent, ale taki, który jest finezyjnie zapakowany, może stać się dla kogoś podarunkiem wieczoru. Papier pakowy jest zdecydowanie najciekawszym rozwiązaniem. Przede wszystkim papier może stanowić ciekawy dodatek do prezentu. Rysunkowe postacie z bajek ucieszą dziecko tak samo, jak zawartość opakowania.

Szary papier — hit czy kit? Gdzie kupić papier pakowy?

Przed Dniem Dziecka, Wielkanocą albo Bożym Narodzeniem w centrach handlowych często rozstawiają się stoiska oferujące profesjonalne pakowanie prezentów. Często jednak decydujemy się na to, by zapakować je samodzielnie. I wtedy orientujemy się, że brakuje nam papieru. Gdzie kupić papier pakowy? Sklepy papiernicze i księgarnie mają bardzo szeroki wybór kolorowych papierów. Nie trzeba od razu kupować superbłyszczącego i wytłaczanego w wymyślne wzory papieru.

Szary papier pakowy może się oczywiście kojarzyć z PRL-em i tym, co zawijano w taki papier na przykład w Pewexach. Wystarczy jednak ten szary papier ozdobić fantazyjnym sznurkiem czy naklejaną aplikacją z suszonych kwiatów. Możesz wybrać jego grubość, strukturę, a także kolor. Szeroki wybór papierów pakowych (np. w rolce) znajdziesz także online. Jest wiele specjalistycznych sklepów, które sprzedają papier pakowy hurtowo, w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli potrzebujesz większej ilości tego produktu, będzie to idealny wybór dla ciebie. Przeszukaj księgarnie internetowe, serwisy aukcyjne i strony producentów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.